مشاوره : 09125172523

اینستاگرام چگونه علاقه مندی ها را تشخیص می دهد

Likelihood اینستاگرام چیست ؟ - اینستاگرام چگونه علاقه مندی ها را تشخیص می دهد ؟

اینستاگرام چگونه علاقه مندی ها را تشخیص می دهد ؟

Likelihood یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام می باشد که به شما کمک می کند پست های صفحه هایی که بنظر میاید شما به آنها علاقه بیشتری دارید را از دست ندهید، حال برای درک این موضوع اینستاگرام از میزان تعامل شما با پست های هر صفحه استفاده می کند.

ادامه مطلب تعداد بازدید: 467
 صفحه خصوصی در اینستاگرام

چند نکته در مورد صفحه های خصوصی (Private) در اینستاگرام

همانطور که در جریان هستید برخی صفحه در اینستاگرام شخصی یا Private هستند که تفاوت هایی با صفحه های عمومی یا Public دارند ، اصلی ترین تفاوت های این دو صفحه این است که پست های صفحه های عمومی را همه می توانند ببینند اما پست های صفحه های شخصی را فقط دنبال کنندگانشان می توانند ببینند و برای دنبال کردن آنها باید آنها درخواست دنبال کردن شما را قبول کرده باشند.

ادامه مطلب تعداد بازدید: 496
اینستاگرام چگونه علاقه مندی ها را تشخیص می دهد

چگونه در اینستاگرام یک پست پربازدید منتشر کنیم ؟

شاید دیده باشید که برخی پست های بعضی از صفحه ها میزان تعامل فراوانی نسبت به دیگر پست های همان صفحه را دریافت کرده اند و اصطلاحا آن پست وایرال شده باشد ،احتمالا براتون جالبه که بدونید این اتفاق چطور میفته و چه فرایندی باعث بوجود آمدن این پیش آمد می شود.

زمانی که شما یک پست در اینستاگرام منتشر می کنید آن پست در صفحه اصلی اینستاگرام تعداد کمی از دنبال کنندگانتان نمایش داده می شود.

ادامه مطلب تعداد بازدید: 464
چطور در اینستاگرام کپشن بهتری بنویسیم ؟

چطور در اینستاگرام کپشن بهتری بنویسیم ؟

نوشتن کپشن خوب بخصوص در محتوا های تبلیغاتی از مهم ترین موضوعات در بازاریابی در شبکه های اجتماعی بخصوص اینستاگرام می باشد زیرا صرفا یک تصویر خوب نمی تواند گویای همه چیز باشد و مخاطب را وادار به انجام عمل و یا اعمال مورد نظر می نمی کند به همین دلیل همانقدر که عکس خوب حائز اهمیت می باشد کپشن مناسب با آن نیز از اهمیت فراوانی برخوردار است.

ادامه مطلب تعداد بازدید: 512
چگونه می توانیم در اینستاگرام تیک آبی بگیریم ؟

چگونه می توانیم در اینستاگرام تیک آبی بگیریم ؟

تیک آبی اینستاگرام چیست ؟

Verified badge یا تیک آبی اینستاگرام نشانی است که در برخی از صفحه های اینستاگرام دیده می شود و تیک آبی اینستاگرام نشان دهنده این موضوع است که اینستاگرام اعتبار آن صفحه را به عنوان یک شخصیت عمومی ، شهره یا یک نام تجاری تایید می کند یعنی تصمین می دهد که این پیج متعلق به خود آن شخص و یا آن برند خاص می باشد.

ادامه مطلب تعداد بازدید: 552

طراحی سایت

برای داشتن یک وب سایت مناسب در ابتدا لازم است تا هدف و خواسته شما مشخص شود، مشتریان و یا به عبارتی بازار هدف سایت شما مشخص شوند،باید همیشه این نکته را مد نظر قرار دهید که قرار نیست سایت شما تمامی سلیقه ها و نیازهایشان را پوشش دهد، شما باید از دید مشتریانتان نگاه کنید و در صدد بر آورده کردن نیازهای آنها باشید. پس از بررسی و نیازسنجی بازار هدف مراحل عملی طراحی سایت آغاز می شوند.پس بنابراین پیش از هر اقدام و صرف هزینه، برای انتخاب هدف سایتتان فکر کنید و مشتریان و مخاطبان را تحلیل کنید.
اگر هنوز نمی دانید که آیا واقعاً در حال حاضر نیاز به سایت دارید یا نه، برای مشاوره با ما تماس بگیرید، از زمان تصمیم گیری همراهتان هستیم.
در دنیای دیجیتال ما به شما کمک می کنیم، بهتر دیده شوید !

تماس با رایان فر

نشانی :
تهران ، خیابان انقلاب ، خیابان شهید نامجو جنوبی
بن بست مینا ، پلاک 1 ، واحد8

شماره تماس :

09125172523

ورود