مشاوره : 09125172523

  • گروه فناوری اطلاعات رایان فر

    گروه فناوری اطلاعات رایان فر

  • طراحی سایت

    طراحی سایت

  • بازاریابی مجازی

    بازاریابی مجازی

گروه فناوری اطلاعات رایان فر
هدف ما موفقیت کسب و کار شماست

 

 

گروه فناوری اطلاعات رایان فر متشکل از متخصصان حوزه فناوری اطلاعات با به کار گیری به روزترین ، جدیدترین و مطمئن ترین متد های روز دنیا آماده سرویس دهی به شما عزیزان می باشد.پشتوانه بیش از 8 سال تجربه و تخصص در حوزه فناوری اطلاعات ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان خود یاری می کند. تجارت الکترونیک در دنیای امروز همانند بستر و مسیر برای پیشرفت و توسعه کسب و کارها به حساب می آید، ما با شکوفا کردن پتانسیل های بالقوه تجارت شما در بستر اینترنت و در دنیا مجازی یاریتان می کنیم تا سهم خود را از دنیای مجازی دریافت کنید. تجربه و تخصص گروه رایان فر در اختیار شماست تا به اهدافتان با هر اندازه برسید.

رایانفر
رایانفر
رایانفر
برندینگبرندینگ

برندینگ

برندینگ تنها نام، لوگو، علامت و ... نیست بلکه ذهنیت و تصور دیگران در مورد تجارت شماست. ما ذهنیت دیگران نسبت به تجارت شما را آنگونه که باید تعریف می کنیم.
سازماندهیسازماندهی

سازماندهی

نیازها و خواسته های شما توسط کارشناسان ما یررسی می شوند و سپس نحوه پیاده سازی و سازماندهی آنها به صورت کاربردی برای شما تعریف خواهد شد.
مشاورهمشاوره

مشاوره

شما می توانید در هر مرحله از کار روی ما حساب کنید. برای مشاوره می توانید با تماس بگیرید.
پشتیبانیپشتیبانی

پشتیبانی

بخش پشتیبانی همواره همراه شماست تا پاسخگوی نیازها و مشکلات شما باشد. باعث خوشنودی ماست که همراه شما باشیم
زیر ساخت هازیر ساخت ها

زیر ساخت ها

هر سازمان، با هر اندازه، برای فعالیت در دنیای تجارت الکترونیک نیازمند داشتن زیرساخت مناسب است. ما نیازهای شما را برآورد می کنیم و زیرساخت مناسب برای کسب و کار شما را فراهم می کنیم.
اپلیکیشن هااپلیکیشن ها

اپلیکیشن ها

شما می توانید برای توسعه برنامه کاربردی خود با ما تماس بگیرید تا بهترین راهکار و عملکرد برای شما پیاده سازی شود.

برای آشنایی بیشتر با مجموعه خدمات ما می توانید کاتالوگ را دانلود نمایید

طراحی سایت

برای داشتن یک وب سایت مناسب در ابتدا لازم است تا هدف و خواسته شما مشخص شود، مشتریان و یا به عبارتی بازار هدف سایت شما مشخص شوند،باید همیشه این نکته را مد نظر قرار دهید که قرار نیست سایت شما تمامی سلیقه ها و نیازهایشان را پوشش دهد، شما باید از دید مشتریانتان نگاه کنید و در صدد بر آورده کردن نیازهای آنها باشید. پس از بررسی و نیازسنجی بازار هدف مراحل عملی طراحی سایت آغاز می شوند.پس بنابراین پیش از هر اقدام و صرف هزینه، برای انتخاب هدف سایتتان فکر کنید و مشتریان و مخاطبان را تحلیل کنید.
اگر هنوز نمی دانید که آیا واقعاً در حال حاضر نیاز به سایت دارید یا نه، برای مشاوره با ما تماس بگیرید، از زمان تصمیم گیری همراهتان هستیم.
در دنیای دیجیتال ما به شما کمک می کنیم، بهتر دیده شوید !

تماس با رایان فر

نشانی :
تهران ، خیابان انقلاب ، خیابان شهید نامجو جنوبی
بن بست مینا ، پلاک 1 ، واحد8

شماره تماس :

09125172523

ورود